TARİHÇE

Dünden bugüne Gazi Kimya

BİZ KİMİZ?

Gazi Kimya Tıbbi Alet San. ve Tİc. Ltd. Şti. , 1987 yılında Gaziantep’te Mehmet ve Derviş Dal kardeşler tarafından kurulmuş, 2013 yılında nevi değiştirerek  Anonim Şirketi olmuştur.

Şirketimiz Tıbbi cihazlar, Laboratuvar Cihazları ve Sarf Malzemeleri, Cerrahi Alet ve Malzemeleri konusunda Gaziantep merkez başta olmak üzere;

SIEMENS:  Ege Bölgesinde 9, Doğu Akdeniz bölgesinde  5  , Doğu Anadolu bölgesinde 6, Güneydoğu Anadolu bölgesinde 17,  toplam 37 ilde

BD: Gaziantep, Kilis, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa 5 ilde

BIOMERIEUX: Gaziantep, Kilis, Kahramanmaraş ve Adıyaman 4 ilde 

BIORAD Türkiye Geneli
ve bunlara ek olarak Doğu ve Güney Doğu’da tali bayilikler aracılığı ile sağlık camiasına Pazarlama, Satış, Eğitim ve Teknik Servis hizmetlerini Yürütmektedir.

Kadrosunda seçkin personeli ile TSE Hizmet Yeterlilik belgesine sahip ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini uygulayan firmamız   sağlık camiasına profesyonel ve üst düzeyde hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Firmamız Gazi Kimya A. Ş. Sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olup kurulduğu günden bugüne kadar yüksek kalite, sınırsız müşteri memnuniyeti ve etik değerlere bağlılık ilkelerini benimsemiştir.

Sağlık alanında son çıkan bütün yenilikleri bölgesine ulaştırmış olup, bu süre içerisinde bölge halkımıza bunu en güzel şekilde sunmuştur.

Sağlık sektöründeki çalışmanın getirdiği sorumluluk ve bilinçle bugüne kadar bağlı olduğumuz ilkeler doğrultusunda sürekliliği sağlamak bununla da yetinmeyerek daha da ileriye götürebilmek ve müşterilerimize uluslararası standartlarda hizmet sunmak amacıyla TSE hizmet yeterlilik belgesine sahip teknik servis hizmetlerini ve ISO EN 9001:2010 Kalite Yönetim Sistemi ile 2017 yılında EN ISO13485:2012 Tıbbi Cihaz ve Sarf Malzemelerin Alış ve Satışı belgesini alarak faaliyetlerimizin her aşamasında hizmet kalitemizi arttırmak kalite politikamızdır.